KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13195036
nr 1319 5036
Akvarell
Mats Högberg, stadsmotiv. Signerad, daterad -86, ca 66x46 cm
Kondition: ej glas
Utrop:
500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:22:49
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
500 kr
6
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
7
800 kr
8
800 kr
7
800 kr (Budbetjänt)
8
1.000 kr
6
9
1.300 kr
6
1.400 kr (Budbetjänt)
9
1.700 kr
6